درباره شهر هوشمند اینترنتی

ما از سال ۱۳۸۸ در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم ؛ برای بسیاری از فعالیت‌های کوچک و بزرگ IT پروژه‌های زیادی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال بوده‌اند. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و با تفکر طراحی محور و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و مخاطبان بهترین و مقرون بصرفه ترین راهکار اجرایی را در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهیم .

امنیت، یکپارچگی، سادگی در توسعه، به روزرسانی و پشتیبانی مداوم از مزیت های خدمات ماست. در دنیای دیجیتال، شما می توانید سکان‌دار کسب و کار خود در فضای مجازی باشید. سادگی در مدیریت، کارایی در عملکرد و متناسب با نیاز شما، فروش محصولات خوب شما بی‌وقفه ادامه خواهد داشت و شما به بازارهای جدیدی دست خواهید یافت. این رسالت ماست تا این مهم را به انجام برسانیم .

مجموعه شهر هوشمند اینترنتی با سرمایه نیروی انسانی نخبه و متخصص و با پشتوانه مشتریانی وفادار و ماندگار و در کنار توکل بر خدا مسیر طولانی پیشرفت را طی ۴ سال با سرعتی زیاد طی کرده است و هم اکنون در کنار بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و با در نظر گرفتن پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان در حوزه های فناوری اطلاعات چشم به افق‌هایی دوخته است که در آن صادرات خدمات فنی و مهندسی فناوری اطلاعات به بزرگترین قدرت‌های این حوزه انجام پذیرد .

 

مشاهده
محصولات جدید

با ما همراه باشید
و جدیدترین ها را انتخاب کنید

آمار خدمات فروش و پس از فروش

گلدن پز ، هوشمند،زیبا،روان

۱۵۳دستگاه فروخته شده
۷۸پشتیبانی
۱۲تجربه
۱۵۰۰پیامک در روز

نظرات کاربران ما

با خیالی راحت و آسوده می توانید به محصولات اکسترا گجت اطمینان کنید.